Biz sizin için:

  • Hesaplarınızı istenilen zamanda kusursuz hazırlıyoruz. Bunu yapabilmemiz için sizden istediğimiz bilgi ve belgeleri zamanında bize ulaştırdığınız takdirde elbette.
  • İşinizi anlamak ve işinizi geliştirerek daha ileriye götürmenizde size en iyi yolu gösteriyoruz.
  • Telefon ve e-postalarınıza hemen cevap veriyoruz ve sizi gereksiz yere bekletmiyoruz.
  • Size en uygun ödeme planlarını sunuyoruz.
  • Mükemmel bir ekibe ve geniş bir hizmet ağına ulaşabileceksiniz.
  • Müşterilerimizle itina ile ilgileniyoruz ve biliyoruz ki her müşterinin ihtiyacı farklı ve her müşteri eşsizdir.
  • Size faydası olacağını öngörürsek diğer müşterilerimizle sizi tanıştırıyoruz.

Dosyanıza biz bakalım

Aydan Smith sizin ile çalışmaktan zevk alacaktır. Sizde bizim ile çalısmak isterseniz bir telefon açmanız yeterli.

İlk telefon görüsmemizin neticesinde tanışmış olup gereken ön bilgileri tehmin etmiş olacağız. Bunun devamında sizi ofisimize davet edip müsait bir gün de sizi daha yakından tanıma ve sektörünüz hakkında bilgi edinmiş olacağız. Bu görüşmemizin devamında size sizin için neler yapa bileceğimizi, ücret ve işlem süresi açıkca anlatılacaktır. Şirketinizi en verimli şekilde çalıştırma, hızlı büyüme stratejesi ve bilmediğiniz ama yararlana bileceğiniz vergi yasalarından haberdar olacaksınız.

Bizimle çalışmak isterseniz dosyanızı bir önceki muhasebecinizden tehmin edip üzerinde bir ön çalışma yapıp eksikleri giderecegiz. Bunlardan sizin de haberiniz olacaktır. Devamında bizim uzmanlık alanlarımıza giren alanları size tavsiye edecegiz. En hızlı ve güvenli yönden büyümenizi sağlayıp en az vergi ödemenizi sağlayacağız.

Dosyanızı aldıktan sonra işimiz bitmiyor. Asıl bizim işimiz o zaman başlıyor olacak. Beraber çalışıp—başarıya beraber ulaşacağız.