Aydan Smith size bir çok ücret ve ödeme planı sunuyor. Siz karar verin ve bize sizin için hangisinin uygun olduğunu söyleyin ve biz uygulayalım. Eğer başka bir plana geçmek isterseniz bize bildirmeniz yeterli.

Ücret planları

Sabit ücret

Sorunsuz bir plan. Önceden sizinle ne ücret alacağımızı konuşup anlaşacağız ve biz risk alırken siz kesin olarak ne ödeyeceğinizi bileceksiniz!

Değişken ücret

Geleneksel yöntem – bir çok kişi tarafından kabul gören plan. Sizin işiniz üzerinde gerektiği kadar harcadığımız zamana ve işinizle ilgilenen elemanımızın kademesine bağlı olarak ücretlendirme yapıyoruz.

Sabit/değişken karışımı

Adından da anlaşılacağı gibi, bazı hizmetlerimiz için sabit ücret alırken diğer hizmetlerimiz için harcadığımız zamana bağlı olarak saatlik ücretlendirme yapıyoruz. Örneğin, yıl sonu hesapları için sabit bir ücrette anlaşabiliriz fakat yıl boyunca size sunabileceğimiz vergi danışmanlığı gibi hizmetlerimiz için aldığınız hizmet kadar ödeyebilirsiniz.
Siz yukarıdaki ücretlendirme planlarından birine karar verdikten sonra aşağıdaki ödeme planlarını sizinle konuşup anlaşmaya bağlayabiliriz.

Ödeme planları

Aylık bankadan sabit ödeme – Bu ödeme planı tüm ücret planlarımızla mümkündür fakat en iyi sabit ücretlendirme planıyla uygundur, çünkü anlaşılan yıllık miktarı aylara bölerek ödemeyi sizin için kolaylaştırmaktadır.

Sezonluk ödeme planı

Bu ödeme planı sabit ücret planlarımızla mümkündür ve en uygun şahsi vergi mükellefleri müşterilerimiz içindir. Vergi yılının başında sabit bir ücrette anlaşıyoruz ve siz bunu ödüyorsunuz ve yıl boyunca biz sizin tüm vergi ile ilgili işlerinizle ilgileniyoruz. Tek ödemeniz gereken tek bir fiyat – yıl boyunca sizden daha başka bir ücret talebinde bulunmuyoruz – başka sıradan olmayan işleriniz çıksa bile bunlarla ilgileniyoruz ve siz bir kuruş daha ödemiyorsunuz.

Faturayı alınca öde

Bu geleneksel bir yöntem. Yapıp bitirdiğimiz işiniz için ücretlendirme yapıyoruz ve siz faturamızı alınca ödeme yapıyorsunuz (örneğin hesaplarınızı yapınca veya vergi formunuzu doldurunca), veya önceden anlaşılan belirli aralıklarla ödeme yapıyorsunuz. Eğer ücretimizi bir kaç aya yayarak ödemek istiyorsanız ödemeleri kredi sistemimizden yararlanarak ödeyebilirsiniz.

Hangi ödeme planını seçerseniz seçin ödemelerinizi ve faturalandırılan ücretleri güncel tutan bir sistemimiz var ve istediğiniz her an size ne kadar borcunuz veya alacağınız olduğunu sunabiliriz. Eğer borcunuz varsa otomatik olarak size faturanızı gönderiyoruz.
Daha kolay olabilir mi? Eğer olabilir diyorsanız lütfen bize bildirin – biz her zaman yeni fikirlere açığız!